Nowoczesna architektura : Budynek wielozadaniowego budynku sportowego / Architekci MoederscheimMoonen

Dzięki uprzejmości architektów MoederscheimMoonen Architekci MoederscheimMoonen niedawno zaprezentowali ostateczny projekt wielofunkcyjnego obiektu sportowego buidling w Houten w Holandii.
Budynek będzie używany przez kilka lokalnych klubów sportowych w Houten, takich jak hokej, baseball i piłka ręczna.
Oprócz wykorzystania do sportu, budynek będzie wykorzystywany do działań edukacyjnych i będzie społecznym miejscem spotkań dla całego obszaru.
Więcej zdjęć i opis projektu po przerwie.
Dwupoziomowy budynek znajduje się w centrum nowego boiska sportowego otoczonego różnymi boiskami sportowymi.
Parter służy jako pomieszczenie, w którym znajdują się garderoby i magazyny.
Ten poziom jest w większości ukrywany przez banki pokryte trawą.
Te banki pozwoliły budynkowi dostosować się do otwartego i zielonego środowiska i stworzyć fizyczne i zabawne połączenie z pierwszym piętrem, na którym znajduje się stołówka i wielofunkcyjna strefa.
Dzięki uprzejmości architektów MoederscheimMoonen Z tego poziomu budynek i otaczające go tarasy zapewniają szeroki widok na park sportowy.
Wybierane są jasne kształty i kontury, które są wzmacniane przez minimalistyczne szczegóły i użycie zwykłych materiałów, takich jak drewno i szkło.
Dzięki uprzejmości MoederscheimMoonen Architekci Architekci: MoederscheimMoonen Architects Lokalizacja: Houten, Holandia Projekt Architekt: Erik Moederscheim Zespół projektu: Erik Moederscheim, Ruud Moonen Inżynieria budowlana: CAE Nederland BV Doradca instalacji: Klient DWA: Gmina Houten Powierzchnia brutto: 1100 m.
[więcej w: mrówka tarnów godziny otwarcia, pinb piła, architektura wernakularna ]

Powiązane tematy z artykułem: architektura wernakularna mrówka tarnów godziny otwarcia pinb piła