Architektura: Przewodnik po prezentach świątecznych ArchDaily Architect 2011: Część druga

Dlaczego: Zaprojektowany przez Charlesa i Raya Eamesa dla Herman Miller ., Eames.
Lounge and Ottoman to ponadczasowy design z ciepłym, wyrazistym wyglądem dobrze stosowanej mitry pierwszego basemana.
To idealne krzesło, aby zachęcić każdego pracowitego architekta do postawienia na nogi i zrobienia sobie krótkiej przerwy.
Ręcznie zmontowany Eames.
Salon i otomana są nieprzerwanie produkowane od jego wprowadzenia w 1956 roku i są uważane za jeden z najważniejszych projektów XX wieku.
Siedzisko jest wyważone na pięcioramiennej podstawie z odlewu aluminiowego z regulowanymi nakładkami ze stali nierdzewnej na nierówne podłogi.
Został skonstruowany tak, aby przetrwał i był dostępny w Spinneybeck.
Skóra Vicenza.
wysokiej jakości skóra ekologiczna z certyfikatem Greenguard, z oddychającym wykończeniem, które chroni przed promieniami UV i rozlaniem.
Gdzie: HermanMiller, Design Within Reach ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Dlaczego: Zaprojektowany przez Billa Stumpfa i Dona Chadwicka, fotel Aeron jest najbardziej znanym ergonomicznym krzesłem biurowym w historii.
Tapicerkę zastępuje się oddychającą, dopasowaną do kształtu zawieszką Pellicle, która kształtuje każdy kształt ciała, redukując punkty nacisku i pozwalając ci stać się jednym z krzesłem.
Doskonała ergonomia utrzymuje wyrównany kręgosłup, krążenie krwi i pozwala na naturalne ruchy ciała, aby zapewnić Ci komfort i koncentrację przez cały dzień.
Co więcej, ponad połowa tego krzesła wykonana jest z materiałów nadających się do recyklingu, a samo krzesło w 94 procentach nadaje się do recyklingu.
Gdzie: HermanMiller, MoMA ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Dlaczego: Ta sklejona, wygięta skóra zapewni Twojemu klientowi komfort na tyle długo, że gładkie łuki elegancko kołyszą ciało.
Krzesło Jaskierowe dostępne jest w bielonym dębowym ryglowaniu, graficie na dębie i orzechu ze szczotkowaną podstawą ze stali nierdzewnej.
Jest również dostępny jako rocker.
Gdzie: bludot.com ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Dlaczego: Niezależnie od tego, czy chcesz go układać w stertę, czy też na betonowej podstawie obrotowej, to aluminiowe krzesło One jest przyciągającym wzrok projektem Konstantina Crcica i produkowane przez Magis.
Poprzez swój minimalistyczny industrialny styl stworzył formę, która jest posągowa, elegancka i trudna do zapomnienia.
Krzesło One jest dostępne w kilku różnych stylach, w tym stołku do układania w stos.
Gdzie: voltexdesign.com, hivemodern.com ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Dlaczego: Czy na pewno chcesz.
Twój klient.
Niech zasiądą w kultowym fotelu LC-1 zaprojektowanym w 1928 roku przez architektów Le Corbusiera, Pierre a Jeannereta i Charlotte Perriand, prekursorów Międzynarodowego Stylu.
Krzesło LC-1 to klasyczne krzesło do noszenia ze stalową ramą, czarnym siodełkiem ze skóry, plecami i ramionami.
Jego czysty, nowoczesny styl sprawia, że każda przestrzeń jest elegancka.
Jest produkowany we Włoszech przez Cassina na licencji Le Corbusier Foundation.
Gdzie: MoMA
[hasła pokrewne: mrówka tarnów godziny otwarcia, moskitiera lidl, castorama toruń ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama toruń moskitiera lidl mrówka tarnów godziny otwarcia