Magazyn architektoniczny : SOM otrzymuje nagrodę Firm of the Year 2011

Kapituła AIA Chicago nagrodziła biuro Chicago Skidmore, Owings & Merrill LLP (SOM) Nagrodą Firmy Roku 2011 za 75 lat światowej doskonałości wzornictwa.
Kapituła doceniła wyjątkowe osiągnięcia i doskonałość w pracy firmy i jej wkład w rozwój zawodu architekta w obszarach projektowania, badań, planowania, technologii i praktyki architektonicznej.
Jest to najwyższa nagroda AIA, jaką może otrzymać firma.
Jury Konkursu Firmowego stwierdziło:.
Skidmore Owings & Merrill to jednogłośny wybór jury dla Firmy Roku 2011 AIA Chicago.
Jest oczywiste, że SOM ma odrębną kulturę, która jest wspólna i nastawiona na zespół z historią wysokich aspiracji do doskonałości projektowej.
Dla profesjonalistów, innowacje SOM nadal wpływają i informują o wysokim projekcie budowlanym na całym świecie, podczas gdy jest oczywiste, że SOM jest zaangażowanym i aktywnym obywatelem Chicago, wykraczającym poza siebie, by pozytywnie wpłynąć na społeczność i jej organizacje.
.
Uroczyste obchody odbędą się na dorocznym spotkaniu AIA w Chicago oraz podczas rozdania nagród w piątek, 9 grudnia 2011 r.
W ReBuilding Exchange w Chicago w stanie Illinois.
Oto kilka projektów SOM na Blogu: John Jay College of Criminal Justice Park Hotel Miami University Art Museum Ośrodek ćwiczeń Atlantic Health Jets McMath-Pierce Solar Telescope, Kitt Peak National Observatory
[hasła pokrewne: krynica morska domki drewniane, moskitiera lidl, pinb piła ]

Powiązane tematy z artykułem: krynica morska domki drewniane moskitiera lidl pinb piła