Magazyn architektoniczny : Ogłaszając ArchDaily Brasil

Drodzy Czytelnicy! Od kiedy rozpoczęliśmy Blogu w 2008 r., Utknęliśmy w naszej misji, aby stać się centrum możliwości dla architektów i poprawić profesję, udostępniając architektom na całym świecie wiedzę architektoniczną.
Aby pomóc Ci być inspirowanym architekturą, pasjonujący się zespół architektów ciężko pracuje każdego dnia, aby dostarczyć czytelnikom z całego świata najnowsze wiadomości, projekty i wszelkie informacje, które są istotne dla świata architektury.
Praca w skali globalnej wymagała, abyśmy skupili się na szerszych aspektach świata architektury.
Chociaż ma to swoje oczywiste zalety, może zaniedbać jeden z najważniejszych elementów, z którymi architekt musi sobie radzić na co dzień: kontekst.
Wiemy, że lokalne problemy i krajowe nieprzewidziane okoliczności mają większy wpływ na projekty niż globalne trendy.
Podczas gdy Internet zmienił nas w globalnych obywateli, jest to obecnie narzędzie, które umożliwia nam bezproblemowe nawiązanie kontaktu z lokalną społecznością.
W Blogu chcieliśmy udostępnić naszym czytelnikom lokalne informacje, które są dla nich istotne.
Postanowiliśmy zacząć od Brazylii, kolebki jednego z najpotężniejszych ruchów w architekturze.
Prace brazylijskich współczesnych mistrzów można wznowić w potężne struktury z pokornymi detalami, stałą, która jest obecnie postrzegana wśród nowej generacji utalentowanych architektów, którzy szanują tę tradycję, ale wciąż są w stanie wprowadzać innowacje i nadawać tożsamości brazylijskiej architekturze.
Kraj ten ma również bezprecedensowy wzrost i będzie gospodarzem dwóch największych wydarzeń w nadchodzących latach, Mistrzostw Świata FIFA 2014 i Igrzysk Olimpijskich 2016 w Rio de janeiro, stawiających kilka wyzwań dla architektów i urbanistów.
W tym kontekście scena architektury lokalnej opracowała ciekawe projekty w różnych skalach, z których można wyciągnąć kilka lekcji.
Blogu Brasil będzie skupiał się na wszystkim, co dzieje się w kraju w związku z architekturą, w połączeniu z wyborem najlepszych projektów, które pozwolą brazylijskim architektom zainspirować i połączyć się z globalną siecią.
Nasz zespół redaktorów brazylijskich architektów i korespondentów w całym kraju dokłada wszelkich starań, aby informować Cię w najlepszy możliwy sposób, przeprowadzać wywiady z lokalnymi architektami, omawiać wydarzenia i wykłady, wiadomości itp.
Zapraszamy naszych brazylijskich czytelników do odwiedzenia Blogu Brasil, a także śledzić nas na Facebook i Twitter.
Chcielibyśmy usłyszeć Twoją opinię na temat Blogu Brasil, proszę zostawić wszelkie pomysły, sugestie lub zalecenia w sekcji komentarzy.
I bądź na bieżąco z kolejnymi ciekawymi wiadomościami od Blogu.
Obrigado!
[więcej w: lidl moskitiera, architektura wernakularna, castorama toruń godziny otwarcia ]

Powiązane tematy z artykułem: architektura wernakularna castorama toruń godziny otwarcia lidl moskitiera