Budownictwo wczoraj i dzis : Te delikatne ilustracje zamieniają obrazy miejskiej gęstości w sztukę

Warstwowe Miasto.
Dzięki uprzejmości Aliny Sonei Wyszkolonej w architekturze, urbanistyce i teorii Alina Sonea ilustruje złożony i często paradoksalny charakter miast, w których mieszkamy.
Artysta i architekt z Feldkirch od 2013 roku tworzy serię szczegółowych ilustracji, które wykorzystują graficzne, a jednocześnie delikatne czarne linie do renderowania gęstych obrazów fantastycznych metropolii.
+ 9 Historyczne miasto.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Aliny Sonei Sonea wykorzystuje miejską gęstość i tekstury miast, które rysuje, aby opowiedzieć konkretne historie o rozwoju architektury.
W.
Historycznym Mieście.
tworzy warstwowe pejzaż elewacji z tak znaczących struktur jak Cenotaf Etienne-Louisa Boullée a dla Isaaca Newtona i Centrum Hajdara Alijewa Zahy Hadida wplecione w miejski krajobraz zabytków.
Gęstość.
Zdjęcie dzięki uprzejmości Aliny Sonei Skrupulatnie narysowany Gęstość zestawia plany piętra gotyckiej katedry z nowoczesnymi mieszkaniami i nie tylko, tworząc katalog wzorców architektonicznych, które składają się na światową tkankę miejską, a.
Iluzje.
Przedstawiają miasto jako labirynty aksonometryczne wieżowce, jednak te kapryśne obrazy są dopiero początkiem eksploracji geometrii, sztuki, tekstury, urbanistyki, skali i ludzkiego ciała Sonei – iluzje Obraz dzięki uprzejmości Aliny Sonei.
Chcę stworzyć katalog powtarzających się wzorce definiujące nasz materialny świat , wyjaśnia. Moje refleksje doprowadziły mnie do przekonania, że architektura jest najbardziej kompletną sztuką ze wszystkich.
Feldkirch, zdjęcie dzięki uprzejmości Aliny Sonei ArchiTURES – renesans, dzięki uprzejmości Aliny Sonei w Bukareszcie.
Aliny Sonei
[więcej w: lidl moskitiera, renesans architektura, moskitiera lidl ]

Powiązane tematy z artykułem: lidl moskitiera moskitiera lidl renesans architektura